Makulatura konkurss 2019

Turpinot iesākto, arī šajā mācību gadā aicinām izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā, ko organizē “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss” un Valsts izglītības satura centru. Piedalīties var Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes.

 

  - Konkursa nolikums

  - Konkursa plakāts

 

Pieteikšanās konkursam līdz 2020. gada 1. martam, reģistrējot savu mācību iestādi “Zaļās jostas” mājaslapā www.tirailatvijai.lv

Ko drīkst nodot? Konkursa ietvaros var vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades un salocītus kartona iepakojumus. Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes, kā arī slapja un netīra makulatūra.

 
Lai nodrošinātu regulāru makulatūras izvešanu, konkursa dalībniekiem periodiski ir jāatjauno informācija konkursa datu bāzē par provizoriski savākto makulatūras daudzumu izglītības iestādē.
Konkursa ietvaros makulatūra jāvāc līdz 2020. gada 13. martam. Makulatūras izvešana tiks nodrošināta līdz 2020. gada 17. aprīlim.

 

Čaklākie makulatūras vācēji tiks apbalvoti ar “Zaļās jostas” un atbalstītāju sarūpētajām balvām divās nominācijās:

 

Visvairāk savāktais makulatūras daudzums izglītības iestādē:

1.vieta – Piedzīvojumu parka "Tarzāns" apmeklējums (Dāvanu karte 40 personām);

2.vieta – Balva 400 EUR vērtībā veselīga dzīvesveida stiprināšanai, ko dāvā SIA “Zaļā josta”;

3.vieta – Balva 300 EUR vērtībā veselīga dzīvesveida stiprināšanai, ko dāvā SIA “Pilsētvides serviss”.

 

Visvairāk savāktais makulatūras daudzums uz vienu audzēkni:

1.vieta – Balva 300 EUR vērtībā veselīga dzīves veida veicināšanai no SIA “Zaļā josta” un putnu vērošanas ekskursija sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” un “Latvijas Putnu fondu”;

2.vieta – Balva 250 EUR vērtībā veselīga dzīvesveida veicināšanai no SIA “Zaļā josta” un 100 EUR dāvanu karte stādu iegādei AS “Latvijas valsts meži” stādaudzētavās;

3.vieta – Balva 200 EUR vērtībā veselīga dzīvesveida veicināšanai no SIA “Zaļā josta” un 50 EUR dāvanu karte stādu iegādei AS “Latvijas valsts meži” stādaudzētavās.

 

Visi konkursa dalībnieki par katru savākto makulatūras tonnu saņems 5 kg biroja papīra.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2020.gada 6.maijā.

 

Visa aktuālā informācija par Konkursa norisi un tā rezultātiem tiks publicēta www.tirailatvijai.lv, www.zalajosta.lv, www.lzj.lv, www.makulatura.lv, www.lvm.lv, www.mammadaba.lv, u.c.

 

PALDIES KONKURSA DRAUGIEM UN ATBALSTĪTĀJIEM!